PODSTAWY ANIMACJI TEATRALNEJ

Tematem warsztatów będą podstawy animacji teatralnej jako jedna z form rozbudzania wyobraźni wśród widzów. Uczestnicy warsztatów zapoznają się z terminem „animacja przedmiotu” i spróbują odnieść go do obejrzanego wcześniej spektaklu. Zdobytą wiedzę będą mogli wykorzystać podczas zagranych przez siebie, na scenie, krótkich etiud teatralnych.

Warsztaty prowadzi Karolina Gregorczyk – absolwentka studiów filologicznych na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz absolwentka studiów podyplomowych „Reżyseria dla dzieci i młodzieży” w PWST w Krakowie, filii we Wrocławiu, obecnie doktorantka Literaturoznawstwa na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, założycielka studenckiego Teatru C112 (scenarzysta, reżyser, menadżer); koordynator projektów, menadżer w Fundacji Możesz Więcej w Bilczy, obecnie pracuje jako specjalista ds. marketingu w TLiA „Kubuś” w Kielcach.

Spektakl „Nad rzeką, której nie było”, po którym odbędą się warsztaty, bierze udział w 25. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

Fot. Bartek Warzecha

|||::