DOTKNIJ TEATRU – ZZA KULIS TEATRU – PERFORMANCE

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, BTD zaprasza na interaktywne zwiedzanie zaplecza teatralnego połączone z improwizacją teatralną. Kto był wcześniej na I.M.P.R.O, ten wie, że czeka na niego ogromna dawka dobrego humoru!! I.M.P.R.O.  to improwizacja teatralno-kabaretowa z czynnym udziałem publiczności w tworzeniu jej fabuły. To Wy tworzycie scenariusz naszej zabawy!

W tym roku proponujemy Państwu zwiedzanie Naszych teatralnych zakamarków w towarzystwie duchów. Święto teatru jest ku temu najlepszą okazją. Trzeba się jednak uzbroić w odwagę bo w tym wyjątkowym dniu po scenie i widowni krzątają się duchy wspominające przeszłość teatru. Czy owe duchy będą chętnie o tym opowiadać?

Pewności nie mamy. Historia mówi że bywają one dosyć kapryśne i lubią psocić. Zdarzały się przypadki że porywały one niezdyscyplinowanych widzów do niewoli. Na całe szczęście towarzyszyć będzie nam przewodnik, który zdradził pewien sekret.

Tylko osoba która udowodni ze jest prawdziwym miłośnikiem teatru, będzie mogła przebywać w ich towarzystwie. Nasz tajemniczy przewodnik kazał nam uprzedzić wszystkich zainteresowanych że nie bierze on odpowiedzialności za losy zwiedzających. Jeśli Wasza odwaga nie ostygła, zapraszamy serdecznie.

Spotykamy się w BTD 27 marca o godz. 19:00 i 20:00. Ilość miejsc ograniczona. Bilety do nabycia w Kasie Teatru lub za pośrednictwem strony internetowej www.bilety.btd.koszalin.pl. Wstęp tylko 5zł! Wydarzenie skierowane do osób powyżej 15 r.ż.

|||::